E-HİZMET NOKTASI

Bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanan Odamız, “Oda Üyeye Gidiyor” anlayışı çerçevesinde hizmetlerini hızla e-dünyaya aktararak hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Bu çerçevede hazırladığımız E-Hizmet Noktası sayfası altında bir çok hizmetimize Odamıza gelmeden ulaşabilirsiniz:
Oda Sicil Üye Firma Sorgulama: Üye veri tabanımızı çeşitli kriterlere göre sorgulayabilirsiniz.
E-İmza Hizmetleri: Oda Sicil Kayıt ve Faaliyet Belgesini, Oda Sicil İhale Belgesini ve İngilizce Oda Sicil Kayıt ve Faaliyet Belgesini e-imzalı olarak edinebilirsiniz.
E-İmzalı Belgeler İle Kare Kodlu Belgelerin Doğrulanması: Alınan e-imzalı belgelerin geçerliliği ile kare kodlu olarak düzenlenen belgelerin doğruluğunu sorgulayabilirsiniz.
Üye Aidat Borç Sorgulama ve Ödeme Servisi: Aidatınızı sorgulayıp internet üzerinden ödeyebilirsiniz.
Ticaret Sicil Arşiv Sorgulama: Ticaret Sicil Memurluğu’nun sorgulanabilir arşivi. – Şimdilik sadece kurumsal kullanıcılara açıktır.
Fuar Teşvik Başvurusu: Odamız fuar teşviklerine online olarak başvurabilirsiniz.
Değerli Evrak ve Hizmet Satışı: Odamız Değerli Evrak ve Hizmetlerini online olarak alarak internet üzerinden talep ederek hizmetinizi alabilirsiniz.
Tır Karnesi Kontenjan Sorgulama : Odamız Hizmetlerinden biri olan Tır Karnesi ile ilgili kontenjan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.